City Nest Apartment By Cloudkeys

Principalele facilități

  • 40 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie

Locație

    City Nest Apartment By Cloudkeys Atena de 40 m² este situat la 4.2 km de la Monastiraki și la doar 5 minute de mers pe jos de Church Holy Trinity. Acest apartament cu 1 dormitoare care poate găzdui până la 3 persoane, are o terasă și se află la aproximativ 4 km de Partenon.

    Apartamentul se mândrește cu o locație convenabilă în Atena, aproape de stația de metrou Panormou, la 5 minute de mers pe jos. De asemenea, apartmentul City Nest Apartment By Cloudkeys se află la 2.7 km de la Muzeul Benaki. Cazarea este situat la 10 minute cu mașina de la Templul Zeului Olimp.

    City Nest Apartment By Cloudkeys pune la dispoziția oaspeților un balcon, o terasă și zonă de locuit, precum și confort modern, precum mașină de spălat și climatizare. Pentru un plus de confort, este 1 baie. În plus, în baie veți găsi un uscător de păr și prosoape de baie.

    Îmbunătățiți-vă sejurul cu o bucătărie complet echipată la acest apartament, mobilată cu un ceainic electric, echipamente pentru prepararea ceaiului și a cafelei, ustensile de bucătărie pentru confortul dumneavoastră. Cea mai apropiată stație de autobuz, Zagora, se află la 250 de metri distanță.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 21:00
    Check-out: până la 11:00
    Număr de înmatriculare00002357613

    Opțiuni de cameră la City Nest Apartment By Cloudkeys Atena

    City Nest Apartment By Cloudkeys pune la dispoziția oaspeților un balcon, o terasă și zonă de locuit, precum și confort modern, precum mașină de spălat și climatizare. Pentru un plus de confort, este 1 baie. În plus, în baie veți găsi un uscător de păr și prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Interior foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Cameră foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Facilități foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Exterior foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Detalii macro foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Facilități foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Paturi foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Bucătărie foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Cameră foto City Nest Apartment By Cloudkeys Atena Cameră foto
    Apartament cu un dormitor

    Dimensiune: 40 m²

    Tip de pat: 1 Pat dublu

    Mai multe informații +

    Locația City Nest Apartment By Cloudkeys Atena

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre City Nest Apartment By Cloudkeys Atena

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Întrebări frecvente

    • Ce suprafață are City Nest Apartment By Cloudkeys?
      City Nest Apartment By Cloudkeys are o dimensiune de 40 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    City Nest Apartment By Cloudkeys Atena